IT služby

V oblasti IT Služeb a podpory vám můžeme nabídnout následující specializace:

  • vývoj SW modulů pro automobilový průmysl (např. automatická převodovka pro stavební stroje)
  • SW validace (např. automatická otevírání dveří pro automobilový průmysl)
  • programování v Javě pro webové aplikace
  • vývoj a administrace databáze Oracle
  • Máme zkušenosti s vývojem sofwarových modulů spolu s tvorbou příslušné technické dokumentace. Možnosti zpracování Vašich konkrétních zakázek s Vámi rádi prodiskutujeme na info@bestech.cz

Naše společnost se svými specialisty je vám k dispozici při realizaci projektů od počátečního návrhu přes vývoj, testování, až po tvorbu systému správy a uvedení do praxe.

Jak funguje spolupráce?

Společnost Bestech si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Na základě Vaší poptávky sestavíme podrobný plán vzájemné spolupráce. Podle Vámi poptávaného produktu sestavíme tým pracovníků přesně podle Vašich potřeb. Tým skládáme s ohledem na Vaše finanční, infrastrukturní a časové možnosti tak, abychom uspokojili co nejvíce z Vašich požadavků.

Samotná realizace se může na základě Vašich preferencí odehrávat formou workpackage (tedy převzetí zadání a předání hotového díla za fixní cenu) při možnosti zpracovat přímo dílo ve Vaší firmě, či formou pronájmu našich specialistů do Vašeho týmu (pod vedením vašeho vedoucího projektu) v hodinové sazbě. Nabízíme také možnost pravidelné periodické spolupráce v souladu s Vaším výrobním cyklem.